No products in the Quote Basket.
| Area | 12" x 20", 22.625" x 22.625" x 13.21", 25.5" x 86.125" |
|---|---|
| Color | copper |
| Compressor Style | self contained |
| Depth | 6-1/4" |
| Design | drop in |
| Features | programmable |
| Material | aluminum, stainless steel |
| Product Type | cold food well unit |
| Refrigerant Type | R-404A |
| Refrigeration | refrigerated |
| Safety and Compliance | ETLus |
| Temperature Control | digital programmable thermostat |
| Vendor Name | Advance Tabco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545182395 |
| Shipping Origin | 751420000 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cold Food Well Unit, Drop-In, Refrigerated |
| Specsheet | View Specsheet |