No products in the Quote Basket.
| Color | chrome |
|---|---|
| Durability and Resistance | heavy duty |
| Material | porcelain, stainless steel |
| Power Type | electric |
| Product Type | range |
| Safety and Compliance | CE, cETLus, ETL-sanitation |
| Temperature Control | (1) 24" thermostatic griddle |
| Vendor Name | Imperial Range |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 92879 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 36 cm |
| Item Height | 36 cm |
| Item Depth | 36 cm |
| Item Weight | 602 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Range, 36" Heavy Duty, Electric |
| Specsheet | View Specsheet |