No products in the Quote Basket.
| BTU | 222000 BTU |
|---|---|
| Color | chrome |
| Material | stainless steel |
| Number of Burners | 4 burners |
| Power Type | gas |
| Product Type | range |
| Safety and Compliance | CE, CSA Flame, CSA Star, NSF |
| Vendor Name | Imperial Range |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 92879 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48 cm |
| Item Height | 56.5 cm |
| Item Depth | 30.5 cm |
| Item Weight | 791 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Range, 48" Restaurant, Gas |
| Specsheet | View Specsheet |