No products in the Quote Basket.
| Area | 19-3/4" x 19-3/4" x 8-7/8" |
|---|---|
| Color | blue, gray |
| Compartments | 20 compartments |
| Depth | 19-3/4" |
| Diameter | 3-7/8" dia |
| Height | 8-7/8" |
| Material | glass |
| Product Type | glass rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Size | full size |
| Width | 19-3/4" |
| Vendor Name | Cambro |
| Case Pack | 3 |
| Packed By | 3 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91789 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishwasher Rack, Glass Compartment |