No products in the Quote Basket.
| Area | 143"W x 30"D x 34"H |
|---|---|
| Backsplash | 10-1/2"H backsplash |
| Depth | 30" |
| Design | backsplash, straight design |
| Height | 10-1/2", 34" |
| Legs | |
| Material | stainless steel |
| Product Type | dishtable |
| Style | straight |
| Width | 143" |
| Vendor Name | Advance Tabco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545120182 |
| Shipping Origin | 751420000 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 143 cm |
| Item Height | 34 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishtable, Clean Straight |
| Specsheet | View Specsheet |