No products in the Quote Basket.
| Area | 12" x 20", 32-5/8"W x 23-3/8"D, 34-1/8"W x 26-3/4"D x 10"H |
|---|---|
| Color | black |
| Cooling | ice cooled |
| Depth | 23-3/8", 26-3/4", 6-1/4", 9" |
| Design | drop in |
| Features | insulated, with drain |
| Height | 10" |
| Material | 304 stainless steel, galvanized steel, polyethylene |
| Product Type | cold food well unit |
| Safety and Compliance | NSF |
| Thickness | 20 gauge |
| Width | 32-5/8", 34-1/8" |
| Vendor Name | Advance Tabco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545182241 |
| Shipping Origin | 300047746 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 34.12 cm |
| Item Height | 10 cm |
| Item Depth | 26.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cold Food Well Unit, Drop-In, Ice-Cooled |
| Specsheet | View Specsheet |