No products in the Quote Basket.
| BTU | 150000 BTU |
|---|---|
| Features | adjustable legs |
| Material | stainless steel |
| Number of Burners | 4 burners |
| Number of Racks | 1 rack |
| Power Type | gas/electric |
| Product Type | range |
| Safety and Compliance | cCSAus, CSA Flame, CSA Star, NSF |
| Vendor Name | Southbend |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 27526 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 36.5 cm |
| Item Height | 59.5 cm |
| Item Depth | 34 cm |
| Item Weight | 660 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Range, 36" Restaurant, Gas/Electric |
| Specsheet | View Specsheet |