No products in the Quote Basket.
| Area | 50-1/2"W x 25"D x 68-1/2"H |
|---|---|
| Depth | 25" |
| Features | chemical pump included |
| Height | 68-1/2" |
| Horsepower | 1 HP |
| Material | stainless steel |
| Output | 74 racks per hour |
| Product Type | dishwasher |
| Safety and Compliance | cETLus, Energy Star, NSF |
| Temperature Control | low temperature |
| Width | 50-1/2" |
| Vendor Name | Jackson WWS |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 40734 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 50.5 cm |
| Item Height | 68.5 cm |
| Item Depth | 25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishwasher, Door Type |
| Specsheet | View Specsheet |