No products in the Quote Basket.
| Area | 38-1/8"L x 22-1/4"W x 34-1/4"H |
|---|---|
| Color | gray |
| Height | 34-1/4" |
| Length | 38-1/8" |
| Material | polyethylene |
| Product Type | carts |
| Safety and Compliance | NSF |
| Style | swivel |
| Width | 22-1/4" |
| Vendor Name | Cambro |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91789 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 22.25 cm |
| Item Height | 34.25 cm |
| Item Length | 38.12 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cart / Dolly, Dish |