No products in the Quote Basket.
| Area | 3"L x 5-1/4"W x 7-1/4"H |
|---|---|
| Capacity | 16 oz |
| Features | double wall |
| Height | 7-1/4" |
| Length | 3" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | coffee pot |
| Width | 5-1/4" |
| Vendor Name | American Metalcraft |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60131 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5.25 cm |
| Item Height | 7.25 cm |
| Item Length | 3 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Coffee Pot/Teapot, Metal |