No products in the Quote Basket.
| Capacity | 10 quart |
|---|---|
| Depth | 4-1/3" |
| Diameter | 12.5" dia |
| Durability and Resistance | induction safe |
| Material | stainless steel |
| Product Type | brazier pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419787678 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 4.33 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Brazier Pan |