No products in the Quote Basket.
| Area | 30"W x 17.5"D x 8.75"H |
|---|---|
| Color | clear |
| Depth | 17.5" |
| Design | pass thru |
| Height | 8.75" |
| Material | polycarbonate |
| Product Type | sneeze guard |
| Width | 30" |
| Vendor Name | Nemco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 43526 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 8.75 cm |
| Item Depth | 17.5 cm |
| Item Weight | 16 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hot Dog Grill Sneeze Guard |