No products in the Quote Basket.
| Area | 42W x 15-38D x 16-12H |
|---|---|
| Depth | 15-3/8" |
| Height | 16-1/2" |
| Installation Type | wall mount |
| Material | stainless steel |
| Number of Racks | 2 racks |
| Product Type | sorting shelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 42" |
| Vendor Name | John Boos |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 662969215620 |
| Shipping Origin | 624012899 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 42 cm |
| Item Height | 16.5 cm |
| Item Depth | 15.38 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dishtable Sorting Shelf |
| Specsheet | View Specsheet |