No products in the Quote Basket.
| Area | 7"L x 7"W x 3-1/4"H |
|---|---|
| Capacity | 70 oz. |
| Height | 3-1/4" |
| Length | 7" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | bowl |
| Shape | square |
| Width | 7" |
| Vendor Name | American Metalcraft |
| Case Pack | 8 |
| Packed By | 8 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60131 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 7 cm |
| Item Height | 3.25 cm |
| Item Length | 7 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bowl, Metal, 1 - 2 Qt (32 - 95 Oz) |